website logo
MIDA Diensten

Over Mida IT Service

De ICT’ers van nu

Mida IT Service is de ICT-partij van nu. Zo kunnen we op locatie langs komen of helpen je op afstand, wij regelen het. Waar we ook zijn, we kunnen je altijd helpen (moet je computer natuurlijk wel aan staan met een internet verbinding).

uspOp afstand uspOp locatie
Neem contact op!

Ons doel

Ons doel is om samen met onze klanten het beste uit hun ICT-omgeving te halen. Daarom zorgen wij ervoor de jouw bedrijf continuïteit heeft en zich bezig kan houden met dat waar het goed in is. Wij zorgen voor de rest. Dit doen we met een gespecialiseerd team dat elke dag weer met een lach en de juiste kennis, voor onze klanten klaar staat.

uspSamen uspEenheid
Stel een vraag

Onze visie

Elke dag groeit de wereld van ICT, zowel online als bij bedrijven op kantoor. Daarom zorgen we er bij Mida IT Service voor dat we hierin mee groeien. Doordat we dit doen kunnen wij al onze klanten op maat bieden wat hun wensen zijn. Daarnaast zorgen we er ook voor dat het de juiste continuïteit en betrouwbaarheid biedt.

uspGroei uspContinuïteit
Contact
netwerkbeheer
monitor netwerkbeheer mida it service
Passie voor ICT is onze drijfveer

Ons team heeft een passie voor ICT. Daardoor verzorgen wij met plezier en met duidelijke communicatie de beste oplossingen voor je problemen.

Maak een afspraak
klantervaringen Mida IT icon

Meesterbreinen

Mike Dammer Eigenaar/ Systeembeheerder mail mike@midaitservice.nl
Merle van TIl Management mail merle@midaitservice.nl
Samuel van Dam Systeembeheerder mail samuel@midaitservice.nl
Joey Dupain Systeembeheerder mail joey@midaitservice.nl
Johnny Peijer Systeembeheerder mail johnny@midaitservice.nl
Tom Wennink Systeembeheerder mail tom@midaitservice.nl
Camille Pieper Supportdeskmedewerker mail camille@midaitservice.nl
Opzoek naar een uitdaging? Kom werken of stage lopen bij Mida IT Service! mail info@midaitservice.nl
Snelle en goede oplossingen tegen scherpe tarieven

Voor een vaste lage prijs per dag kan iedereen met ICT-vraagstukken contact met ons opnemen. Zo gaan wij aan de slag om de beste oplossingen te creëren.

Contact opnemen
systeembeheer door mida it service